Закарпаття 2дні 2

ЗАКАРПАТТЯ 2ДНІ

Екскурсія на Синевир «Перлини Межигір'я» «Мінеральні води і бункер Лінії Арпада»

Ужгород - Пилипець - Синевирська Поляна - Ужгород,
регулярний від 3050 грн
Виїзд з Кременчука кожну п*ятницю об 14:00
19:00 Збір туристів в Києві
7:00 м.Ужгород
Суббота
Дивовижної краси зелена екскурсія в серці Карпат - в Міжгірський район. Ви побачите прекрасну гірську панораму, безмежний Боржавські полонини, побуваєте в притулку для ведмедів, дізнаєтеся старовинні легенди і перекази таємничих Карпат. Водопад Шипот, який каскадом падає з 15-метрової висоти, підкорить серце будь-якого мандрівника. Маршрут проходить між гірськими хребтами і веде до високогірного озера Синевир - справжньої перлини Карпат. Окреме слово заслуговує місцева кухня - у Вас буде можливість спробувати смачні закарпатські страви!

- Переїзд в Пилипець (Міжгірський район) до мальовничого водоспаду Шипот. По дорозі туристи побачать прекрасну гірську панораму, дізнаються старовинні легенди і перекази таємничих Карпат. - Неподалік від Шипота підйом на крісельній канатній дорозі на альпійські луки Боржави на гору Гимба, звідки відкривається дивовижний панорамний вид на Карпати. Висота гори - 1300 метрів над рівнем моря, довжина дороги -1600 метрів, час підйому - 15 хвилин.
- Обід в колибі. Для повноти вражень рекомендуються кращі страви закарпатської кухні.
- Екскурсія в Міжгірський національний заповідник до високогірного озера Синевир.
- Екскурсія в реабілітаційний центр для ведмедів. Побудований він посеред Карпатських гір на Міжгірщині. Його площа 14 га. Розрахований притулок на тридцять ведмедів. Кожному облаштували персональну барліг, яка нічим не відрізняється від природної. Барлогу вириті в землі, покриті зсередини мохом і корінням. На території центру є кілька штучних озер, де ведмеді купаються. Щоб тварини не виходили за межі притулку, їх охороняє "електронний пастух" - паркан, за яким проходить слабкий струм.
- Повернення в Ужгород.
- поселення у готольні номери на 2-3 особи зі зручностями

Неділя

Екскурсія "Мінеральні води і бункер Лінії Арпада" - це справжній супер-еліксир зцілення, який неодмінно відкриє для вас всі тонкощі смаку і лікувальних особливостей мінеральних вод краю, перенесе в найцікавіше минуле і сьогодення його бальнеології та знаменитих санаторно-курортних комплексів, аналогів яких ви не зустрінете ніде. Ви прогуляєтеся сувенірними містечками, побачите інфраструктуру закарпатських санаторіїв, різноманіття варіантів для відпочинку і лікування, продегустуєте кілька різних видів мінеральної води. Крім того, відвідайте цікаве місце в Закарпатті - підземний військовий бункер відомої Лінії Арпада.

Виїзд з Ужгорода. Переїзд в санаторій «Квітка полонини» (с.Солочин, Свалявський район):
- Прогулянка по міні-дендропарку з унікальними деревами, кущами, штучним озером, гірською річкою.
- Катання на конях, в кареті або взимку на санях, іпотерапія (лікування верховою їздою).
- Дегустація трьох закарпатських видів мінеральної води: «Лужанська-4», «Лужанська-7», «Поляна Квасова».
- Екскурсія в центр вирощування та обробки текстильної конопель. Обід в етно-ресторані с.Уклин. Рекомендуємо спробувати: форель і закарпатський човлент в горщиках.
- Бункер лінії Арпада - підземний військовий бункер протяжністю понад 800 метрів часів Другої світової війни. Переїзд в санаторний комплекс «Деренівська Купіль» (с.Нижнє
Додаткові витрати:
Вхідний квиток до озера - 21 грн / чол.
Вхідний квиток до водоспаду - 10 грн / чол.
Вхідний квиток в реабілітаційний центр для ведмедів - 21 грн / чол.
Підйом на крісельній канатній дорозі - 100 грн / чол.
Обід - ор. 80 грн / чол.
Купіль в чані (+ дубові віники, рушники, простирадла + трав'яний чай) - ор. 150 грн / чол.
Вхідні квитки в бункер - 40 грн / чол.
Обід - ор.80 грн.
До вартості включено:
- проїзд
- проживання у номерах 2-3 внісних з умовами в номері
- супроводження
- екскурсійне обслуговування
- групова старховка
- сніданок
- споживання мін.води на теріторії санаторія
Детальніше в цій категорії: « Закарпаття 2дні

вгору