Закарпаття 2дні

Екскурсія на Синевир «Перлини Межигір'я»
Ужгород - Пилипець - Синевирська Поляна - Ужгород, регулярний 
від 2850 грн 
Дивовижної краси зелена екскурсія в серці Карпат - в Міжгірський район. Ви побачите прекрасну гірську панораму, безмежний Боржавські полонини, побуваєте в притулку для ведмедів, дізнаєтеся старовинні легенди і перекази таємничих Карпат. Водопад Шипот, який каскадом падає з 15-метрової висоти, підкорить серце будь-якого мандрівника. Маршрут проходить між гірськими хребтами і веде до високогірного озера Синевир - справжньої перлини Карпат. Окреме слово заслуговує місцева кухня - у Вас буде можливість спробувати смачні закарпатські страви!

Екскурсійна програма:
Виїзд з Кременчука кожну п*ятницю об 14:00
19:00 Збір туристів в Києві
7:00 м.Ужгород
Суббота
- Переїзд в Пилипець (Міжгірський район) до мальовничого водоспаду Шипот. По дорозі туристи побачать прекрасну гірську панораму, дізнаються старовинні легенди і перекази таємничих Карпат. - Неподалік від Шипота підйом на крісельній канатній дорозі на альпійські луки Боржави на гору Гимба, звідки відкривається дивовижний панорамний вид на Карпати. Висота гори - 1300 метрів над рівнем моря, довжина дороги -1600 метрів, час підйому - 15 хвилин. - Обід в колибі. Для повноти вражень рекомендуються кращі страви закарпатської кухні. - Екскурсія в Міжгірський національний заповідник до високогірного озера Синевир.

- Екскурсія в реабілітаційний центр для ведмедів. Побудований він посеред Карпатських гір на Міжгірщині. Його площа 14 га. Розрахований притулок на тридцять ведмедів. Кожному облаштували персональну барліг, яка нічим не відрізняється від природної. Барлогу вириті в землі, покриті зсередини мохом і корінням. На території центру є кілька штучних озер, де ведмеді купаються. Щоб тварини не виходили за межі притулку, їх охороняє "електронний пастух" - паркан, за яким проходить слабкий струм. - Повернення в Ужгород.

- поселення у готольні номери на 2-3 особи зі зручностями
Неділя
Екскурсія «Замки Закарпаття» пропонує доторкнуться до історії краю і перенестися в часи доблесних лицарів і прекрасних леді, познайомитися з середньовічною архітектурою і стародавніми легендами.

На території Закарпаття знаходяться 12 старовинних замків - унікальних пам'яток середньовічної архітектури. На жаль, свій первозданний вигляд до наших днів зберегли деякі. Але і сьогодні навколо замків і руїн витає таємничий дух старовини, який створює безліч цікавих легенд.
Переїзд в Мукачево. - По дорозі коротке ознайомлення з таємничою історією зруйнованої твердині - замку Тамплієрів. - Відвідування Мукачівського замку «Паланок», заснованого приблизно в IX столітті - пам'ятки історії та фортифікаційної архітектури XIV - XVIII ст. Овіяний легендами, відреставрований замок є одним з найцікавіших пам'яток Закарпаття. Його історія пов'язана з історією майже всіх країн Центральної Європи. - Екскурсійна прогулянка по центру красивого стародавнього європейського Мукачево. Історія та архітектура міста. Обід. Страви закарпатської кухні. - Екскурсія до палацу австрійського графа Шенборна. - Сент-Міклош - замок любові (XV століття). Цікава екскурсія по центру красивого стародавнього європейського Мукачево. Історія та архітектура міста.
Обід. Страви закарпатської кухні.
- Екскурсія до палацу австрійського графа Шенборна.
- Сент-Міклош - замок любові (XV століття). Цікава екскурсія по старовинному замку, в якому зародилася велика любов.
Додаткові витрати:
Вхідний квиток до озера - 21 грн / чол.
Вхідний квиток до водоспаду - 10 грн / чол.
Вхідний квиток в реабілітаційний центр для ведмедів - 21 грн / чол.
Підйом на крісельній канатній дорозі - 100 грн / чол.
Обід - ор. 80 грн / чол.
Вхідні квитки в замки:
Замок "Паланок" - 40 грн / чол
Замок Сент-Міклош - 20 грн / чол
Палац графа Шенборна - грн / чол
Обід - ор.80 грн / чол
Обіди, ужини чи інші втрати на наїдки
Особисті витрати 

До вартості включено:
- проїзд
- проживання у номерах 2-3 внісних з умовами в номері
- супроводження
- екскурсійне обслуговування
- групова старховка
- сніданок
Детальніше в цій категорії: « Розклад вересень Закарпаття 2дні 2 »

вгору