Свято Божоле

Скорочена програма туру Лумшори-Ужгород:

виїзд 16/11

п*ятниця 14:00 виїзжяємо з Кременчука,19:00 Київ, 

суббота   9:00 Сніданок(дод. 70грн), пішохідна прогулянка до водоспадів Соловей і Давір,

              14:00 Етнічний обід(дод.100грн), заселення в номери (за категорією)

              18:00 чани  з термальною водою і травами, купання у гірскій річці

                      (з розр. На 10 осіб. Вел. 85 грн/год, мал. 60 грн/год),

                        дегустація закарпатьських наїдків (дод. 100 грн).

неділя     9:00 Сніданок. Вивельнення номерів.

              12:00 Екскурсія парк Шерборна Воєводино

              14:00 м. Унгвар- стравинне місто на річці Уж, чекає туристів. Оглядова екскурсія. На вибір екскурсія Ужгородським замком (дод. 50/30),Скансен (50/30), далі                рушаємо за планомек кусіі на свято молодого вина БОЖОЛЕ

             19:00 Виїзжяємо додому

ВАРТІСТЬ ТУРУ: 2600 ( +ДОД витрати на вхідні квитки - вказано вище, обіди і вечері) грн номер з зручностями на поверсі,

                         2800 (+ДОД) грн номер зі зручностями у номері

Додаткова інформація по телефону; +38(067)535-64-35

                                                       +38(099)535-64-35

                                                       +38(073)535-64-35

Закарпатський фестиваль молодого вина в Ужгороді "Закарпатське Божоле"

Місце проведення
: м. Ужгород, вул. Ракоці, амбар та винний льох “Совинне гніздо – Богольвар”.

Дата: 15 – 18 листопада 2018 року.

Важко назвати регіон України, різноманітність багатств якого могли б зрівнятися із Закарпаттям. Природні умови з її неповторними краєвидами та своєрідним кліматом, роблять цей край унікальним. Мінеральні води, річки, гірські масиви, виноградники – лише стислий перелік найцінніших скарбів Закарпаття. 

Виноградна справа відома на Закарпатті з давніх-давен і займала у господарстві та житті місцевого населення важливу роль. Не даремно закарпатці мають власну легенду про початки виноробства і пов’язують її з постаттю героя Вакха!

Багатостолітні традиції з виготовлення «сонячного напою» на Закарпатті підтримуються і по сьогодні. Вже традиційно щороку в Ужгороді проводиться фестиваль вина «Закарпатське Божоле». Цьогоріч у програмі свята «Божоле» не лише дегустація вина, а й знайомство з витоками виноробної справи краю. Щорічно на винному святі «Закарпатське Божоле» презентують десятки різних видів цього напою! Найкращі закарпатські майстри своєї справи демонструють тут широкий асортимент своїх винних шедеврів, які не залишать нікого байдужим.

Відвідувачі фестивалю «Закарпатське Божоле» - 2018 отримають змогу скуштувати різні сорти молодого вина, які увібрали в себе аромат сонця, свіжість гірського повітря та винограду. У дні святкування чи не на кожному кроці відкорковуються запашні закарпатські вина, гості дізнаються багато цікавого, досвідчені винороби діляться своїми знаннями і традиціями, розповідають про історію. Присутні також зможуть ознайомитися з особливостями та місцевими традиціями вживання «сонячного напою» на Закарпатті. 

Кожен гість фестивалю матиме змогу придбати бокал з логотипом «Закарпатське божоле». За словами організаторів, цьогоріч бокал не буде обмінюватись на літер вина, а ще на фестивалі гості хочуть бачити та смакувати не лише молоде вино, але й витримане. Тому, виноробам дозволено представити його.

Окремо слід відзначити – благодійний винний аукціон від кращих виноробів Закарпаття.

В суботу, 17 листопада о 15.00 – пройде винний аукціон кращих колекційних сортів вина. То ж колекціонери та поціновувачі вина матимуть змогу поповнити власні колекції. Зверніть увагу, що винороби привезуть на фестиваль унікальні сорти вина, з унікальних сортів винограду.

Під час фестивалю вина, пройде конференція від «Школи винного туризму», де зустрінуться та поспілкуються експерти та виробники вина.

Мандруючи винними шляхами Закарпаття, обов’язковою зупинкою для кожного поціновувача має стати фестиваль молодого вина «Закарпатське Божоле» - 2018! Ви неодмінно закохаєтесь у цей край з його розмаїттям традицій, поєднанням чудової природи та смачних закарпатських вин.

Медіа

Детальніше в цій категорії: « Регулярний тур Закарпаття 8 днів

вгору