Кам'янець

м. Каменець - Подільський  Фінал кубку України з повітроплавання «Золота Омега»

            - Старе місто та  Фестиваль пива «Oktoberfest, знову в небо!» - пл. Польський ринок 

з 05.10.2017 по 09.10.2017 3 дні

Вартість: 1800 грн.

Программа туру:

День 1 - 05.10.2017 (четвр):

18:00 – виїзд из Кременчука.

День 2 - 06.10.2017 (п*ятниця):

08:30 – Меджибож. 

Меджибізький замок - це старовинне оборонна споруда на місці з'єднання річок Бужок і Південний Буг, звідси і така незвичайна назва населеного пункту. Селище Меджибіж розташовується в 25 км. від м Хмельницький. Перші свідчення його існування зустрічаються в літописах 1146-1148 років. Замок Меджибожа або «Білий Лебідь» завдяки своєму розташуванню неможливо не помітити. Це, мабуть, другий за популярністю замок Хмельницького регіону. Він знаходиться в дуже мальовничій місцевості і займає територію близько одного гектара.За словами археологів, фортеця в цьому місці існувала ще в XIII в. Однак, вона була виготовлена з дерева, і, швидше за все, знищена пожежею, під час сутички з монголо-татарами. Хто саме звів кам'яну фортецю судити складно, адже ця територія послідовно була під владою Литви і Польщі. Однак, документи свідчать про те, що на початку XVI ст. фортеця вже була побудована з метою оборони краю від татар.Меджибізький замок - один з декількох ренесансних українських замків, який дійшов до наших днів практично без пошкоджень. Замок прикрашають три вежі: північна - триповерхова, північно-західна - Лицарська вежа з амбразурами і з півдня розташовується найбільша вежа зі складною конструкцією. Внутрішній двір прикрашає замковий храм з високою покрівлею.очатку католицький храм був перебудований в православний. На території замку був організований музей. У сучасній експозиції представлені кілька виставок. У перших двох залах можна ознайомитися з історією замку, починаючи з моменту спорудження і до наших днів. У третьому знаходиться зразок інтер'єру міщанського житла. Четвертий займає виставка народного мистецтва (гончарство і ковальство).П'ятий - народне ткацтво. В останньому залі розташувалася виставка іконопису. На базі музею регулярно проходять історичні фестивалі. Найпопулярнішим з них є, що став традиційним, Всеукраїнський історичний фестиваль «Старовинний Меджибіж». У дні фестивалю сюди стягуються представники понад 50-ти військово-історичних клубів для реконструкції боїв і лицарських турнірів.
Переїзд до Кам'янця-Подільського. Розміщення в одному з найкращих готелів міста, "Гала Готель" - це сучасний комплекс (поруч з Ботанічним садом), головними особливостями якого є різнобічна інфраструктура і широкий спектр послуг. Готель знаходиться в центрі міста недалеко від головних визначних пам'яток Кам'янець-Подільського.
Зустріч з екскурсоводом. Переїзд в Бакоту - безкраї водні простори Дністра (це так зване Дністровське море - саме в цьому місці ширина річки сягає свого максимуму - 4 км.), Яскраво-білі скелі Дністровського каньйону висотою 70 метрів, величезні сади різноманітних фруктових дерев, незаймана дика природа, джерела цілющої води, абсолютно дикі природні пляжі з прозорою як сльоза водою, що радує душу благоденство першого в Київській Русі монастиря. Бакотський Свято-Михайлівський скельний монастир XII століття, що виник при династії князів Галицьких в XII ст .. Він є найстарішим на території Поділля. Тут же знаходиться оглядовий майданчик, звідки відкриється неймовірний вид на Дністер.Від підніжжя г. Біла, просто з дністровських вод підпирають схили, химерні скелі, складені з вивітрених тонкошарових сланців. Але внизу тут, під водами Дністровського водосховища, до 1981 року був місто Бакота - колиска історії цього дивного краю і столиця Дністровського Пониззя XII - XIII ст., Яка пішла під воду майже миттєво при будівництві водосховища. Прогулянка Товтрамі- неймовірно, але на цьому місці колись знаходилося старовинне море! Після захоплюючої прогулянки нас чекає смачний ммм ... шашлик, який ми самі собі приготуємо і з задоволенням пообідаємо в одному з найкрасивіших місць України.
Повернення в Кам'янець-Подільський. Вільний час.
День 3 - 07.10.2017 (субота):
Фестиваль пива «Oktoberfest, і знову в небо!»
08.30-09.00 Сніданок. Поки місто готується до вечірніх масовим розважальним заходам, ми з Вами встигнемо подивитися захоплюючу екскурсійну програму. Переїзд до Скала-Подільському замку - стародавню оборонну споруду, неодноразово переживав часи розквіту і падіння. Замок розташований на правому березі річки Збруч, на високій скелі. Має витягнуту форму, яка обумовлена рельєфом місцевості.
Поперек території замку розмістився двоповерховий палац, який має прямокутну форму. Він поділяв внутрішній двір на парадне і господарське. До нашого часу збереглися лише чотириярусна порохова вежа, руїни вежі, частина оборонних стін і залишки палацу з останками кам'яного орнаменту. Сьогодні це пам'ятка архітектури національного значення.
Переїзд в с.Кривче. Захоплююча екскурсія Кришталевої печерою - «підземною перлиною Поділля». Це одна з найбільших серед гіпсових печер в Європі - протяжність її дослідженої частини становить майже 23 км. Вперше Кривчанська печера згадується в 1721 р, заново відкрита в 1908 р Являє собою вимиту підземними водами 20 млн. Років тому розгалужену гіпсову систему ходів. Екскурсійний маршрут по очищеної і освітленій частині "Кришталевої" становить близько 2,5 км, з яких 500 м - вхідний коридор. Стіни печерних галерей покриті білосніжними або різноманітних квітів кристалами гіпсу, звідки походить назва. Багато кристали нагадують силуети тварин: буйвола, ящірку, слона, орла і т.д. Постійна температура в +11 градусів.
Приїзд в Хотин, який відомий по всій Україні завдяки своїй багатій історії. Наймасштабніше історична подія, що сталася на території міста - це Хотинська битва, битва, що відбулася між Річчю Посполитою і Османською імперією, в якій перемога залишилася за поляками. В даний час Хотин привітно зустрічає туристів.
Найцікавіша і знаменита пам'ятка Хотина - це, звичайно ж, Хотинська фортеця. Вона є своєрідним символом міста і популярним місцем для відвідування серед туристів. Фортеця кілька разів була захоплена, проте вона вистояла після сотень нападів і приймає мандрівників і по сей день. Хотинський замок часто ставав героєм фільмів - сцени з "Д'Артаньяна і трьох мушкетерів", "Тараса Бульби" і "Стріл Робіна Гуда". Присвятив оду Хотинської фортеці і Ломоносов.
Повернення в Кам'янець-Подільський. Вільний час. Продовжуємо святкувати і веселитися! Фестиваль повітряних куль в розпалі, Oktoberfest і багато-багато іншого!      

День 4 - 08.10.2017 (неділя):  
     
8:00 - сніданок. Виселення з номерів.
Виїзд на екскурсію по місту, де Ви побачите Кафедральний Собор, Миколаївську церкву - найстарішу в місті (XIV в), Міську Ратушу, Тріумфальну Арку, Польську та Вірменську торгові площі і безліч інших цікавих місць. Екскурсія по музею-фортеці. Вільний час.
17: 00-18: 00 Виїзд до Кременчука.

День 5 - 09.10.2017 (понеділок): 7:00 (орієнтовно) - повернення до Кременчука.

У вартість туру входить: - проїзд туристичним автобусом по маршруту; проживання в комфортабельному готелі «7 днів» у 2-х, 3-х місних номерах зі зручностями; харчування (2 сніданки); послуги екскурсовода; послуги супроводжуючого; медична страховка; транспортна страховка.     
У вартість не входить: - вхідні квитки в музеї: 30-40 грн. (Орієнтовно); шашлик (100 грн.) особисті витрати.


"Подорожуйте Україної з нами"!! телефонуйте за допоміжною інформацією

+38(067) 535-64-35
+38(099) 535-64-35
+38(073) 535-64-35

 

Схожі матеріали (за тегом)

Медіа

Детальніше в цій категорії: « Чарівне закарпаття Львів 2дні »

вгору