Межигір*я.Пірогово.

Грає море зелене,
Тихий день догора.
Дорогими для мене
Стали схили Дніпра,
Де колишуться віти
Закоханих мрій...
Як тебе не любити,
Києве мій!
Дійсно, якщо хочь раз потрапишь до цього міста, то не можливо його забути...
23/09 Вирушаємо в подорож до Київа!
Вас чекає подорож до колишньої резиденції Віктора Януковича в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області, яку він займав з 2002 року по 2014 рік. На його території розташовані яхтовий причал, кінний клуб, тир, тенісний корт та інші розважально-туристичні комплекси, а також мисливські угіддя.

Журналісти та політики називають «Межигір'я» символом корупції президентського масштабу і музеєм коррупціі.Главним спорудою в резиденції є так званий «клубний будинок», який також називають «об'єкт Хонка» - від назви фінської фірми Honka, яка є світовим лідером будівництва з екологічно чистої деревини .
Як стверджує «Українська правда», у 2011 році на базі дебаркадера Віктору Януковичу зробили плавучий будинок прийомів, який був доставлений в «Межигір'ї» та пришвартований у внутрішній гавані. Довжина «палацу на воді» становить близько 50 метрів. Вікна оформлені у вигляді ілюмінаторів - круглої форми.На території резиденції є зоопарк з різними тваринами (такими як кенгуру, австралійський ему, американський нанду, павичі, фазани, австралійські гусаки, земляний заєць.

На території також розбите штучне озеро, яке живиться водою з десяти артезіанських свердловин. На одному з виїздів з резиденції влаштований гараж на 70 одиниць технікі.В 2010 році на трасі Київ-Вишгород-Димер, яка веде від Києва в «Межигір'ї», «Укравтодор» уклав 16 км надміцного асфальту за 50 млн грн - трохи менше, ніж було виділено на ремонт усіх доріг Києва у всьому 2010 році.
А ще ми відвідуємо Музей Пирогово - відноситься до категорії: «Музей під відкритим небом», і розташований на околиці міста Київ. Офіційна назва музею Національний музей народної архітектури та побуту України, але в народі прижилося більш просте і образну назву - «Музей Пирогово», пов'язане з назвою села, яке існувало в цій місцевості з сімнадцятого століття.
Територія Пирогово являє собою горбисту місцевість площею 150 гектарів, на якій розташовано більше 300 експонатів, зібраних по всій території країни.
Музей Пирогово дасть Вам можливість прогулятися тихими вуличками унікального українського села, в якому представлені архітектурні форми і побут усіх куточків України.
Візьміть з собою покривало або плед, візьміть що щось перекусити і прогулянка в Пирогово перетвориться в пікнік і ви зможете чудово провести день на природі оточені спокійною атмосферою старовинного українського села.
Якщо у Вас є діти, візьміть їх з собою - вони зможуть побачити багато цікавого і пізнавального і екскурсія в музей перетвориться на захоплюючий сімейний відпочинок.
В додачу пізнавальному відпочинку в Пирогово можна покататися на конях, придбати сувеніри-пам'ятки. Для закоханих існує можливість провести обряд вінчання в одній з діючих старовинних дерев'яних церков.
Протягом всього року в Пирогово проводяться святкування українських свят і обрядів. Вибирайте на календарі свят, в атмосферу якого свята Ви хочете поринути і приїжджайте до нас.
Чекаємо Вас в гості в Музей Пирогово (Київ) - Національний музей народної архітектури та побуту України.


Программа туру: Кременчук-Межгір*я-Пирогово-Київ-Кременчук

План туруру :

Виїзд з Кременчука 5-00, близько 7-30 у вас є можлівість випити каву, чай; 

Прибуваємо до Міжгір*я 9-00 -12-00 (обід за бажанням);

Прибуваємо музею народної архітектури Пирогово 13-00 прогулянка триває 2-3 години;

Відїзжаємо до Києва де у вас є вільний час приблизно 2 години на прогулянку та вечерю;

Повернення в Кременчк об 22-00

Ціна 500 грн

Доповнення

окремо оплачується вартість вхідних квитків до музею

Вартість дорослого квитка - 40.00 грн.

дитячого квитка - 20,00 грн.,

школярів від 7 до 10 років - 7,00 грн.

Для діток до 7 років вхід вільний.

окремо оплачується вартість вхідних квитків до резеденції

з однієї особи 50 грн

окремо оплачується осоьисті витрати (чай, кава, обіди, сувеніри....)

 

"Подорожуйте Україної з нами"!! телефонуйте за допоміжною інформацією

+38(067) 535-64-35
+38(099) 535-64-35
+38(073) 535-64-35

 

 
 
 
 

Схожі матеріали (за тегом)

Детальніше в цій категорії: « Київ.ВДНХ Горішні плавні »

вгору