тур Барви Жовтня

В программі туру вас чекає подорож

до землі - м. Умань "Софієвський національній дендропарк"

до неба - м. Каменець - Подільський  Фінал кубку України з повітроплавання «Золота Омега»

            - Старе місто та  Фестиваль пива «Oktoberfest, знову в небо!» - пл. Польський ринок 

до душі - старовинного замку у м. Хотин

до світла - м. Вінниця вечірні фонтани "Рошен"

                              Ви готові провести один із незабутьніх вихідних в своєму житті?

З 6 — 8 жовтня 2017 року в Каменец-Подільському пройде чемпіонат Украини з повітроплавання і фестиваль повітряних куль «Назустріч сонцю» проводиться з 1998 року і з кожним разом стає все більш масштабним і вражаючим! З кожним разом атмосфера свята все більше підкорює відвідувачів, адже це один з найбільш захоплюючих фестивалів нашої країни!

Дати: 06.10.2017 - 08.10.2017

Программа тура:

МИ ПРИГОТУВАЛИ ДЛЯ ВАС дивну програму!!До того ж, ми приготували для вас справжню подорож по історичній території Поділля! Наш маршрут пройде по самим чарівним місцям, в кожному з яких ви побачите своє чудо: Умань.Кам'янець. Хотин. Вінниця.

-Національний дендрологічний парк "Софіївка" в Умані без перебільшення є справжнім шедевром світового садово-паркового мистецтва.

Парк широковідомий як в Україні, так і за її межами. Щороку близько півмільйона туристів зі всього світу приїжджають, щоб помилуватися красою тутешнього унікального штучно створеного ландшафту.
Звичайно ж, необов'язково бути фанатом давньогрецької міфології, щоб їхати в "Софіївку". Завдяки унікальній архітектурі та ландшафту парку тут буде цікаво абсолютно будь-якій людині. Тут туристи зустрінуть і водоспади, і мальовничі кам'яні брили, і розташовані на різній висоті оригінальні альтанки, і хитромудрі містки. "Софіївка" є справжнім раєм для любителів фотозйомки. Якщо ж ви втомилися від тривалої прогулянки і зголодніли, в парку можна знайти місця для пікніка.

-Каменец-Подільський Місто-музей, що зачаровує своїм унікальним культурно-історичною спадщиною: середньовічний замок, стародавні пам'ятники, храми і собори, кав'ярні та казарми. А так же неповторні вулиці, вимощені бруківкою, по якій ступали ноги багатьох  славно відомих історичних персонажів.

Національний історико-архітектурний заповідник "Кам'янець" по праву вважається одним з семи чудес України. У небо над ним піднімуться десятки барвистих повітряних куль, граціозно паря над середньовічним містом.Поєднання таких красот захоплює дух! Але ще більш захоплюючим буде сам політ на повітряній кулі, здійснити який може кожен бажаючий разом з командою професіоналів. Один з найбільш захоплюючих фестивалів нашої країни! 

Програма фестивалю включає в себе спортивні змагання за титул Чемпіона України з повітроплавання, а по їх завершенню почнеться щорічна повітроплавна фієста «Кубок Поділля 2017» та всі бажаючі зможуть здійснити оглядовий політ на повітряній кулі над чарівним Кам'янець-Подільським, мальовничим каньйоном річки Смотрич, старої Фортецею і можливо, якщо пощастить з вітром, під мостом «Стрімка Лань». 

-Хотин один з найдавніших українських міст, вже відсвяткував своє тисячоліття. Тут ви побуваєте в замку, де зупиняється час.

-Вінниця. Унікальний світломузичний фонтан «Roshen».Найбільший у світі річковий світломузичний Фонтан на відкритих водоймищах та реконструйована Набережна «Roshen».

План туру .......доповнюється.......

Доповнення .......доповнюється.......

Ціна .......доповнюється.......

Маршрут на карті .......доповнюється.......

"Подорожуйте Україної з нами"!! телефонуйте за допоміжною інформацією

+38(067) 535-64-35
+38(099) 535-64-35
+38(073) 535-64-35

 

 

Медіа

Детальніше в цій категорії: « Умань+Вінниця Полонина Руна »

вгору